Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

info@willsoor.com.ua
Вибрані фільтри
Фільтр за ціною
Таблиця розмірів
Фільтр за кольорами
Матеріал
Рукава
Крій
Манжети
Висота
Комір
ПРИНТ

Приталені сорочки Willsoor

Сучасні чоловічі облягаючі сорочки добре відомі своїм вузьким і приталеним кроємтому не варто і казати, що приталені сорочки в основному рекомендовані чоловікам з більш спортивною статурою оскільки, вони дуже добре підкреслюють фігуру. Однак, існує невеличкий нед Продовжити

Сучасні чоловічі облягаючі сорочки добре відомі своїм вузьким і приталеним кроємтому не варто і казати, що приталені сорочки в основному рекомендовані чоловікам з більш спортивною статурою оскільки, вони дуже добре підкреслюють фігуру.

Однак, існує невеличкий недолік, який проявляється під час зав'язування шнурків: можна відчувати себе трохи некомфортно в цеймомент. Адже, приталені сорочки не дають додаткового простору для рухів. Це та мінімальна ціна, яку ви платите за ідеально облягаючу сорочку і стильний вигляд у ній.

Усього 337 товари

Великим плюсом у приталених сорочках є той факт, що ви можете міксувати їх фактично з будь-яким предметом гардеробу. Вони добре поєднуються з костюмами, брюками чінос і джинсами.

Чекаєте на щось нове? Ми дамо вам знати!

ПІДПИСКА

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%