Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

info@willsoor.com.ua
Вибрані фільтри
Фільтр за ціною
Фільтр за кольорами
Матеріал
Рукава
Висота
Манжети
Крій
Комір
ПРИНТ

Чоловічі сорочки Willsoor

Розмірковуєте над якоюсь подією чи заходом? У Willsoor ви знайдете свою ідеальну сорочку для ділової зустрічі чи сімейної вечері у ресторані! Хтось може шукати ідеально приталену сорочку, щоб справити враження на своїх колег під час наради. А хтось шукає свою ідеально подовжену сорочку, яка буде шикар Продовжити

Розмірковуєте над якоюсь подією чи заходом? У Willsoor ви знайдете свою ідеальну сорочку для ділової зустрічі чи сімейної вечері у ресторані! Хтось може шукати ідеально приталену сорочку, щоб справити враження на своїх колег під час наради. А хтось шукає свою ідеально подовжену сорочку, яка буде шикарно виглядати разом з його улюбленою парою джинсів. 

Весілля і ділові зустрічі, офіційні і неофіційні заходи, корпоративні зустрічі з колегами чи прогулянки із дітьми – у Willsoor ви знайдете чудово виготовлені високоякісні сорочки з оригінальним дизайном для вашого офісного і повсякденного гардеробу.

Усього 574 товари

Сорочки Willsoor виготовлені із разних матеріалів найвищої якості, тому ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом сорочок із 100% бавовни або сорочок, які виготовлені із бавовни і попліну. Обидва матеріали забезпечують максимальний комфорт і довговічність сорочок.

Зовсім неважливо маєте ви намір придбати сорочку для офіційного заходу, яка підійде до вашого костюму чи звичайну сорочку з оригінальним дизайном для свого повсякденного життя. У будь-якому випадку, ми гарантуємо 100% задоволення.

Чекаєте на щось нове? Ми дамо вам знати!

ПІДПИСКА

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%