Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

info@willsoor.com.ua

Виберіть правильну сорочку для балу

Jakou košili si vzít na ples

Ви збираєтесь йти на бал і думаєте яку сорочку вдягнути? Ви безумовно хочете виглядати чудово і одночасно почувати себе комфортно. Не забувайте, що ваше вбрання також повинно відповідати кольору сукні вашого партнера. Крім того, сорочка повинна відповідати правилам соціального етикету, які підходять до конкретної події. Отже, яка ж сорочка підійде? Яким правилам відбору потрібно слідувати?

Сорочки для формальних і неформальних подій

Якщо ви вибираєте сорочку для гала-концерту, дійзнайтеся, чи буде це офіційний або неофіційний бал. Для офіційних балів, таких як заходи різних закладів, міські заходи, похід до опери, та ін. потрібен смокінг або чорний костюм. Тому варто обирати білу сорочку з класичним чи смокінговим коміром і запонками. У такій сорочці ви будете виглядати урочисто і елегантно. Крім того, ви будете вдягнені відповідно до правил соціального етикету.

Bílá košile na ples

Якщо ви плануєте відвідати вечірку пожежників, мисливський клуб або будь-який інший не надто формальний захід, не обов'язково вибирати тільки білу сорочку. Для цього типу вечірніх громадських заходів, які зазвичай проходять після 18:00, ідеально підійдуть сорочки темного кольору – наприклад, фіолетові, темно-сині, темно-сірі та інші. У цьому випадку ви можете вибрати класичну застібку на гудзиках (запонки не обов'язкові). Кольорові сорочки дають вам унікальну можливість віиглядати оригінально та гармонійно поєднуватися з сукнею вашого партнера.

Barevná košile na ples

Звичайна (без принту) сорочка з довгим рукавом - єдиний варіант для балу

На який би бал ви не пішли, ви безсумнівно одягнете костюм. В цьому випадку, єдиний правильний вибір - це сорочка з довгим рукавом. Згідно з правилами соціального етикету, поєднання костюма і сорочки з коротким рукавом абсолютно недоречно. Більш того, це незручно. Уявіть, що ви вспітніли під час танців і ваші руки почнуть буквально прилипати до підкладки піджака. Цього не трапиться, якщо ви будете вдягнуті у бавовняну сорочку з довгим рукавом, яка пропускає повітря та приємна на дотик.

Сорочки з візерунками (строкаті, у клітинку, смужку та інші) типові для щоденного використання. Якщо ви не хочете виглядати так, ніби ви щойно прийшли з ділової зустрічі - уникайте сорочок з візерунками. Сорочки без візерунків позначаються у інтернет-магазинах, як сорочки з гладким візерунком, що в основному означає 'сорочки без видимого малюнка'.

Як поєднувати краватку або краватку-метелика з вашою сорочкою?

Білу сорочку можна поєднувати з краваткою чи краваткою-метеликом практично будь-якого кольору. Ми рекомендуємо обрати колір, який відповідає одягу вашого партнера. Тоді ви будете гарно виглядати разом. Ідеальним варіантом буде глянсова краватка, яка підкреслить урочистість події. Ви можете вибрати краватку з принтом або без нього. Але ви обов'язково повинні уникати краваток з похилими смужками. Вони призначені тільки для роботи.

Доповніть свою барвисту сорочку відповідною краваткою, але ні в якому разі не одягайте краватку того ж кольору що й сорочку (у цьому випадку краватку буде непомітно). Спробуйте одягти темну сорочку з темною краваткою іншого кольору, наприклад, темно-синю сорочку і бордову краватку.

Ми також, рекомендуємо спробувати поєднання матових сорочок і глянсевих краваток.

Тепер ви знаєте як правильно обрати сорочку. Ми віримо, що незалежно від того куди ви збираєтесь, ви одягнетеся згідно з правилами соціального етикету, і обов'язково будете виглядати чудово, а також ідеально пасуватимете своєму партнерові. Ви обов'язково справите ідеальне враження!

Бажаємо вам успіху під час вибору ідеальної сорочки . Насолоджуйтесь сезоном балів!

ПІДПИСКА

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%