Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

Willsoor / ВИБЕРІТЬ ПРАВИЛУ СОРОЧКУ ДЛЯ УРОКІВ ТАНЦІВ

ВИБЕРІТЬ ПРАВИЛУ СОРОЧКУ ДЛЯ УРОКІВ ТАНЦІВ

Пора відпусток повільно підходить до свого завершення, але не сумуйте. Попри той чудовий факт, що вже починається школа, ви можете з нетерпінням чекати уроків бальних танців, які також розпочнуться у вересні. Можливо, ви ще не знаєте, чого від них очікувати, а може, ви вже здогадуєтеся. Авжеж це буде дуже весело, а для багатьох з вас, мабуть, це буде перша вечірня світська подія. Ось чому вам знадобляться кілька корисних порад, для здійснення правильного вибору танцювальної сорочки. Завдяки нашій пораді ви виглядатимете фантастично і гармонійно з вашою партнереою по танцю. Так ви будете виглядати ідеальною парою.

Уроки бальних танців - це не лише темний костюм, зручне взуття та білі рукавички. Гаразд, я ще не назвав чарівний метелик або краватку та пару відповідних шкарпеток . Любителям сучасних низьких шкарпеток вони можуть нагадати футбольні шкарпетки. Ви повинні знати, що згідно з загальноприйнятого етикету важливо не показувати неприкриті гомілки та литки під час сидіння. А тепер повернімось до сорочки.

1. БІЛА СОРОЧКА

Найпростішим вибором для уроків танців є біла чоловіча сорочка (без малюнка - гладка). Білий колір абсолютно універсальний , тому ви можете поєднувати сорочку з краваткою або метеликом будь-якого кольору, і будете виглядати чудово. Якщо ви збираєтеся одягнути білу сорочку, виберіть краватку або метелик, які барвисто поєднуються з сукнею вашої партнерки. Якщо вона у вас є. Якщо це так, повірте, вона це точно оцінить. До того ж ви, безсумнівно, будете виглядати ідеальною парою не тільки на танцполі.

2. КОЛЬОРОВІ СОРОЧКИ

Білий колір здається вам нудним? Тоді просто оберіть кольорову сорочку ! Але пам’ятайте - сорочка повинна бути одного кольору і без малюнка (однотонною) . Ви можете обрати свій улюблений колір або той, який буде поєднуватися з сукнею вашої партнерки по танцях ... ви це вже знаєте :). Дуже ефективним є поєднання одноколірної сорочки та краватки / краватки (різних відтінків) - наприклад, сорочка світлого відтінку з темнішою краваткою / краваткою-метеликом. Завдяки цьому ваша краватка-метелик буде виділитися.

3.МАНЖЕТИ

Для впевненості, я повинен сказати, що, згідно з правилами соціального етикету, костюм слід завжди носити з сорочкою з довгим рукавом . Серйозно. Ні, мені насправді байдуже, що ви коли-небудь десь когось бачили і т. Д. Однак, твій вибір ще не закінчений, ви можете вирішити і надавати перевагу сорочці з класичними манжетами на ґудзиках або сорочці з манжетами на запонках . Якими? Запонки - це різновид декоративних кнопок, схожих на розкішні ювелірні вироби, вони продаються окремо.

4. ПОСАДКА СОРОЧКИ

Ви здивовані, скільки варіантів у вас є при виборі сорочки? Додам ще кілька. Насправді є лише три види. Коли ми говоримо про посадку сорочки, ви можете обрати класична пряма посадка . Зручно для хлопців, які мають кілька зайвих кілограмів або просто цінують комфорт і достатньо простору. Сучасна приталена форма більше підходить для чоловіків, які мають худорляву фігуру або звичайну тілобудову. Вона виділяє плечі і оптично звужує талію, тому ви будете виглядати по-справжньому вражаюче.

5. РОЗМІР КОМІРА

Останнє, на що варто звернути увагу, - це форма коміра . Якщо у вас довга вузька шия, обирайте сорочку з більш високим і широким коміром. Однак якщо ваша шия коротка і широка, оберіть сорочку з низьким вузьким коміром. Завдяки цьому довга шия буде виглядати коротшою, а широка оптично більш витягнутою. Метелик також добре підійде до сорочки з коміром і смокінгу (стоячий комір з невеликими кінчиками) та сорочки з прикритою плакеткою (сорочка з прихованими ґудзиками).

Наразі це все. Я більше не буду турбувати вас. Якщо ви слідуватимете порадам, наведеним вище, ви точно досягнете успіху на уроках бальних танців. Ви напевно справите ідеальне враження на свою партнерку по танцях . Але якщо у вас її ще немає, ви точно знайдете декількох, які хотіли б танцювати з вами. Крім того, правильно обравши сорочку, ви також порадуєте своїх батьків та решту своєї родини. Вони точно будуть вами пишатися.

А зараз погляньте на приголомшливу пропозицію чоловічих сорочок Willsoor. Ви оціните якість цього сімейного бренду не лише під час уроків танців.

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%