Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

info@willsoor.com.ua

ВИБЕРІТЬ ПРАВИЛУ СОРОЧКУ ДЛЯ УРОКІВ ТАНЦІВ

Пора відпусток повільно підходить до свого завершення, але не сумуйте. Попри той чудовий факт, що вже починається школа, ви можете з нетерпінням чекати уроків бальних танців, які також розпочнуться у вересні. Можливо, ви ще не знаєте, чого від них очікувати, а може, ви вже здогадуєтеся. Авжеж це буде дуже весело, а для багатьох з вас, мабуть, це буде перша вечірня світська подія. Ось чому вам знадобляться кілька корисних порад, для здійснення правильного вибору танцювальної сорочки. Завдяки нашій пораді ви виглядатимете фантастично і гармонійно з вашою партнереою по танцю. Так ви будете виглядати ідеальною парою.

Уроки бальних танців - це не лише темний костюм, зручне взуття та білі рукавички. Гаразд, я ще не назвав чарівний метелик або краватку та пару відповідних шкарпеток . Любителям сучасних низьких шкарпеток вони можуть нагадати футбольні шкарпетки. Ви повинні знати, що згідно з загальноприйнятого етикету важливо не показувати неприкриті гомілки та литки під час сидіння. А тепер повернімось до сорочки.

1. БІЛА СОРОЧКА

Найпростішим вибором для уроків танців є біла чоловіча сорочка (без малюнка - гладка). Білий колір абсолютно універсальний , тому ви можете поєднувати сорочку з краваткою або метеликом будь-якого кольору, і будете виглядати чудово. Якщо ви збираєтеся одягнути білу сорочку, виберіть краватку або метелик, які барвисто поєднуються з сукнею вашої партнерки. Якщо вона у вас є. Якщо це так, повірте, вона це точно оцінить. До того ж ви, безсумнівно, будете виглядати ідеальною парою не тільки на танцполі.

2. КОЛЬОРОВІ СОРОЧКИ

Білий колір здається вам нудним? Тоді просто оберіть кольорову сорочку ! Але пам’ятайте - сорочка повинна бути одного кольору і без малюнка (однотонною) . Ви можете обрати свій улюблений колір або той, який буде поєднуватися з сукнею вашої партнерки по танцях ... ви це вже знаєте :). Дуже ефективним є поєднання одноколірної сорочки та краватки / краватки (різних відтінків) - наприклад, сорочка світлого відтінку з темнішою краваткою / краваткою-метеликом. Завдяки цьому ваша краватка-метелик буде виділитися.

3.МАНЖЕТИ

Для впевненості, я повинен сказати, що, згідно з правилами соціального етикету, костюм слід завжди носити з сорочкою з довгим рукавом . Серйозно. Ні, мені насправді байдуже, що ви коли-небудь десь когось бачили і т. Д. Однак, твій вибір ще не закінчений, ви можете вирішити і надавати перевагу сорочці з класичними манжетами на ґудзиках або сорочці з манжетами на запонках . Якими? Запонки - це різновид декоративних кнопок, схожих на розкішні ювелірні вироби, вони продаються окремо.

4. ПОСАДКА СОРОЧКИ

Ви здивовані, скільки варіантів у вас є при виборі сорочки? Додам ще кілька. Насправді є лише три види. Коли ми говоримо про посадку сорочки, ви можете обрати класична пряма посадка . Зручно для хлопців, які мають кілька зайвих кілограмів або просто цінують комфорт і достатньо простору. Сучасна приталена форма більше підходить для чоловіків, які мають худорляву фігуру або звичайну тілобудову. Вона виділяє плечі і оптично звужує талію, тому ви будете виглядати по-справжньому вражаюче.

5. РОЗМІР КОМІРА

Останнє, на що варто звернути увагу, - це форма коміра . Якщо у вас довга вузька шия, обирайте сорочку з більш високим і широким коміром. Однак якщо ваша шия коротка і широка, оберіть сорочку з низьким вузьким коміром. Завдяки цьому довга шия буде виглядати коротшою, а широка оптично більш витягнутою. Метелик також добре підійде до сорочки з коміром і смокінгу (стоячий комір з невеликими кінчиками) та сорочки з прикритою плакеткою (сорочка з прихованими ґудзиками).

Наразі це все. Я більше не буду турбувати вас. Якщо ви слідуватимете порадам, наведеним вище, ви точно досягнете успіху на уроках бальних танців. Ви напевно справите ідеальне враження на свою партнерку по танцях . Але якщо у вас її ще немає, ви точно знайдете декількох, які хотіли б танцювати з вами. Крім того, правильно обравши сорочку, ви також порадуєте своїх батьків та решту своєї родини. Вони точно будуть вами пишатися.

А зараз погляньте на приголомшливу пропозицію чоловічих сорочок Willsoor. Ви оціните якість цього сімейного бренду не лише під час уроків танців.

ПІДПИСКА

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%