Шановні клієнти, функція willsoor.com.ua обмежена

Просимо вибачення, але у зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо відправити замовлення. Ми не можемо гарантувати доставку замовлення.

info@willsoor.com.ua

Загальні положення та умови Кредитної Системи Willsoor

Загальні положення та умови Кредитної Системи Willsoor

 1. Кредитна Система Willsoor це назва програми, яку Next CRE s. r. o. пропонує всім зареєстрованим користувачам www.willsoor.com.ua. Основний принцип кредитної системи полягає в отриманні кредитів, які ви можете використовувати у якості знижки при наступних замовленнях. 


 2. Членство в Кредитній Системі Willsoor створюється шляхом реєстрації на сайті www.willsoor.com.ua. Правильна реєстрація, в якій правдиво вказана наступна інформація: ім'я, прізвище, адресу проживання (всі обов'язкові поля). Отримавши підтвердження реєстрації, користувач має право скористатися членством Willsoor в кредитній системі. Членство в Кредитній Системі Willsoor є безкоштовним. Кредити можуть бути отримані будь-яким фізичним або юридичною особою, котра погодилася з умовами Кредитної Системи Willsoor. У разі зловживання механізмом і перевагами Кредитної Системи користувачеві може бути відмовлено в отриманні та / або залучення кредитів, як на тимчасовій, так і на постійній основі.

  Створюючи обліковий запис, клієнт підтверджує свою згоду з Загальними Умовами та Правилами Кредитної Системи.
  a) Користувач вказав невірну інформацію при реєстрації
  б) Користувач зловживав механізмом і перевагами Кредитної Системи Willsoor
  в) У разі смерті користувача його обліковий запис втрачає право на отримання кредитів у Кредитній системі.

  Користувач Кредитної Системи Willsoor, членство якого припинилося, та в зв'язку з вищевказаними кредитами (a), (б), (в) втрачає право використовувати кредити, зібрані на рахунку користувача, та всі інші можливі переваги членства у Кредитній Системі Willsoor.


 3. Отримання кредитів

  Зареєстрований клієнт повертає 5% від вартості замовлення (без урахування доставки) бонусами через 14 днів після відправки замовлення. Кредити не можуть бути переведені іншим користувачам або іншим обліковим записам.


 4. Використання кредитів

  Зібрані кредити можуть бути застосовані зареєстрованим користувачем в замовленні на першому кроці кошика. Потім вартість кредитів віднімається у вигляді знижки на замовлення. Не може бути заявлено більше кредитів, ніж сума кредитів, накопичених користувачем на своєму обліковому записі. Кредитна знижка також не може бути об'єднана з можливістю використання знижки або подарункового сертифіката. Неможливо застосувати більше кредитів, ніж вартість замовлення (за винятком транспорту).


 5. Повернення кредитів

  Після повернення товарів із замовлення, в якому були використані кредити, вартість використаних кредитів буде повернута на рахунок клієнта.
  При поверненні товарів із замовлення, в якому були додані кредити, вартість кредитів, нарахованих за повернуті товари, буде вирахувана.


 6. Випадки невизнання виданих кредитів

  Кредити не будуть визнані користувачем в наступних випадках
  а) Кредити були отримані з порушення правил хорошого тону.
  б) Кредити були отримані з причин помилки або технічної помилки системи.


 7. Загальні положення Кредитної Системи Willsoor

  Переваги Кредитної Системи Willsoor і всі пов'язані з нею права не підлягають передачі та припиняються з причин, зазначених у Статті 2 цих Загальних умов та Правил Кредитної Системи Willsoor. Кредити, отримані користувачами Willsoor, являють собою засіб отримання знижки на подальші покупки та застосовні тільки в рамках Кредитної Системи Willsoor.

  Next CRE s.r.o. залишає за собою право при необхідності вносити поправки та доповнення до Загальних умов Кредитної Системи Willsoor. Next CRE s.r.o. залишає за собою право змінювати, зокрема, коефіцієнт оборотності (наприклад, у разі девальвації валюти або інших форс-мажорних обставин). Дата припинення дії Кредитної системи Willsoor буде оголошена на сайті не менше ніж за один календарний місяць, після цієї дати кредити надалі розподілятися не будуть.

  Термін дії кредитів у Кредитній Системі Willsoor закінчується через 12 місяців після придбання.

  Ці Загальні умови Кредитної Системи вступають в силу 1.9.2021

 

ПІДПИСКА

Приєднуйтесь до нашої розсилки і отримайте знижку 10%